Sosyal Arkadaşlık Canım Chat Sohbet

İnternette ilk aradığım sitelerden birisi Arkadaşlık üzerineydi ve aradım buldum, ne demişler arayan mevlasınıda belasınıda bulurmuş bende aradığım arkadaşlık sitesini, bulmuştum ve hemen siteye girdim. Düşünüyordum Söylenildiği gibi Arkadaş bulunabiliyormuydu, Önce güzelce izledim, insanlar neler yapıyor nasıl arkadaşlık kuruyor diye, Sohbetin akışı karışık geliyordu bana denemeye karar verdim ve bende Sohbet ederek Chat Sohbet Yapmaya başladım bgegenmiştim doğrusu arada bazı saygısızlıklar oluyordu ancak sesleri, kesiliyordu hemen, bununda sebebi Arkadaşlık sitesinin güvenlik ekibinden olduğunu gördüm, Daha çok hosuma gitti Muhabbet hergün ilerliyordu, Güzel insanlar görüyor tanışıyor sohbet ediyordum.

 

Tabiki güvenlik ekibinin vermiş olduğu desteklerle tam kaptırmıştım kendimi, Başta güvenemiyordum acaba kötü niyetli insanlar varmıdır, değil tabiki her alanda sosyal hayatımızda, olduğu gibi bu sitelerde de bulunabiliyordu, kaliteli siteler farkı başkadır, bende bunu gördüm ve cesaretimi, tam olarak kazandığımda günlük gelişler vegelişmeler yaşıyor bir çok güzel insanlar sohbet ediyordum mutluydum, ve şimdi diyorumki iyi ki İnternette aramışım Sohbet Etmek insanlarla sevgiyi, aşkı paylaşmak bazen hüzünlü, bazen sevinçli sürdürüyorum. Sizde Hiç düşünmeden etmeyin demiyorum fakat, %90 düşünmedende girin sosyal hayatta bulamadıklarınıza kavuşun diyor ve iyi sohbetler diliyorum.


Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz. || Bir sonraki yazımız olan başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Etiketler: ,